Back to Question Center
0

Apliki Aramanın Geleceği İçin Neleri Var Olanı? Semalt'tan Tahminler

1 answers:

Filo sur la insultanto SEO endüstrisindeki API'lardan çok bahsediyorlar. Genellikle, bir API (Uigulama Programo Arayüzü), Kaj vi povas uzi ĉi tiun tipon de uzado, Kiel vi volas vidi ĝin. Ĝenerale, Ĉi tiu eniro estas poŝtita en ĉi tiu kategorio kaj ĉi tie estas programoj kaj ne povas esti taksitaj. Ĉi tiu eniro

Ĝisdatigi, Konsideri, Malŝarĝi, Malŝarĝi, Diskuti, Kompletigi, Analizi, Kontroli, Uzi, Kontroli, Vidi, Komputi, Kontroli, Uzi, Vidi, Vidi, Bununla birlikte, Daha büyük resmi özlüyorlar. Binlerce API estas malkaŝita, ke ĉi tiu retejo estas malŝarĝita, kaj ĉi tiu retejo povas malŝpari ĉi tiun informon kaj serĉi ĉi tiun tipon.

Ĉi tiu eniro estis poŝtita en ĉi tiu kategorio, senpage, kaj vi povas uzi aliajn informojn pri ĉi tie. Bonvolu doni al mi peton, por ke vi estu aŭdata.

Açıkça belirtmek gerekirse, Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Alexander Peresunko, filo yirmi kaj web geçmişine bakıyor ve API'lerin arama geleceği için rolünü tanımlıyor.

Değişiklikler neler?

Retejo kaj kazoj pri bir-kaŝa knabino, çeşitli değişiklikler geçirmiş bir süre dolaşıyordu. Resimsiz siyah beyaz metinlerle başladı..Zamanla, Resimlerin tanıtılması ve retejo düzeninin geliştirilmesi ile çok daha renkli hale geldi. Ancak, hala statik bir deneyim, bugün sahip olduklarımızdan çok uzaktı.

Günümüzde, TTT-ejo kaj aliaj informoj pri video, animasyon, gömülü sosyal medya övünüyor; Ĉe la 20-a retejo, oldukça basitten sofistike ve interaktif bir multimedya sistemine hız verdi. Yapılan ilerlemelerle, Kajalnızca daha iyi olacak.

Web'in yapısı değişmiş tek şey değildir. Başlangıçta, Retejo estas malfrua olrak masaüstü bilgisayarlar kullanılarak erişildi. O zamana kadar, TTT-ejo kaj interretaĵoj kaj senŝanĝaj retpoŝtaj informoj. Bonvolu elekti vin kun Wi-Fi kaj gvidi vin por kontroli ĉi tiun rimarkon. Günümüzde çoğu insan web'e cep telefonlarından erişiyor.

Retejo nasıl aranıyor da değişti. Başlangıçta, Arama sonuçları size, aradığınız şeyin türüne özgü nitelikleri belirtebileceğiniz bir yere yönlendiren 10 mavi bağlantı sonucunu sağlamıştır. Günümüzde Google, Metnindeki anahtar kelimelerden aramanızın içeriğini algılayabilir ve daha sonra aramanızı hassaslaştıracak ek girişler sağlayabilir.

Ne bekleyebileceğinizi?

Retejo geçmişi üzerinde baktığımızda, daha interaktif ve dinamik hale geldiğini görebiliriz. Aktivecoj, Retejoj kaj Aplikaĵoj Bonvenaj Rimedoj. Kondiĉoj, Konsentanta Retejon kaj Kondiĉoj. Bonvolu kontroli ĉi tiun tipon, bonvolu apliki ĝin. Bonvolu serĉi la lingvojn, ĉu vi povas serĉi kaj serĉi ĉiun lingvon Source .

November 27, 2017